מתי יוצא חגים מועדים ותאריכי חגים
   

 


ליסבון, פורטוגל- תיירות ונסיעות
מתנות לכל השנה
דף הבית >> מתנות לחגים >> מתנות לכל השנה

משי צנוע שחברת הביטוח הייתה מחלקת ללקוחותיה, הפכו לוחות השנה למוצר מועדף בקרב מעניקי המתנות האישיות והסיבה העיקרית היא תוכנות העיצוב הקיימות ברשת האינטרנט. אם פעם היו רבים מעמידים לוח שנה קטן בפינה נסתרת על השולחן, או מקשטים את זה הגדול התלוי במשרד כדי שייראה פחות רשמי, הרי שהיום מציבים אנשים לוח שנה אישי מעוצב במקום בולט וגם מוודאים שכולם ייראו אותו.

תהליך הזמנת לוח שנה בעיצוב אישי מתחיל בהורדת תוכנה פשוטה להפליא וקלה לתפעול והכי חשוב – חינמית. ניתן למצוא תוכנות כאלה באתרים רבים, להוריד אותן למחשב ולהתחיל לעצב על ידי שיבוץ תמונות נבחרות. התוכנות מאפשרות "משחק" עם התמונות, שינוי צבעים, שחור לבן, תמונה מיושנת, מסגרות מעוגלות, מרובעות, או בצורת גלים, קצוות מטושטשים לתמונה וכן הוספת טקסט בכל מקום על גבי התמונה, בכל צבע, גודל ופונט.

לאחר שמסיימים לשבץ את כל התמונות ולעצב אותן (אפשר להציב יותר מתמונה אחת בכל עמוד), שולחים את ההזמנה לחברת ההפקה בלוויית תשלום מקוון וכעבור ימים ספורים מקבלים בדואר לוח שנה שעוצב במיוחד כמתנה עבור אדם אהוב, בגדלים הנעים בין שולחני ל – A4 ל – A3. למתנה מיוחדת כזו מספר יתרונות – מדובר במוצר ייחודי, שאין שני לו (אלא אם כן הוזמנו כמה לוחות שנה באותו הפורמט, אך עדיין זהו מוצר ייחודי ונדיר), שהושקעה בו עבודה ומחשבה והוא מותאם ספציפית למקבל המתנה – חבר, קרוב משפחה או בן זוג.

יתרון חשוב נוסף של לוחות השנה הללו הוא בחירת החודש בו יתחיל לוח השנה. כבר אין הכרח לרכוש לוחות שנה רק לקראת ספטמבר, או תשרי. כיום ניתן להזמין לוח שנה מעוצב אישית לקראת חג הפסח, יום העצמאות, יום ההולדת של מקבל המתנה, יום הנישואים, או מועד השחרור מהצבא. עוד יתרון של מתנה כזו הוא ההבדל בין המראה המושקע, המעוצב והאיכותי למחיר הנמוך יחסית של המוצרים הללו. זוהי אחת המתנות האישיות והמרגשות ביותר שיכול מישהו לקבל והיא מהווה תזכורת מקסימה ומתמדת לאנשים אהובים, לחוויות קסומות ולאירועים משמחים.
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים